GADE BASICS BLUSH PALETTE | סקירה על פלטת סמקים

אוח סמקים, אחד המוצרים הכי אהובים עליי, קצת מוזר לי להגיד את זה בתור אחת שיש לה הסמקה טבעית ולא באמת זקוקה לסומק, אבל כמו כל מכורת איפור, אני זקוקה כמעט לכל מוצר איפור, בכמויות, בגדלים, ובצבעים שונים.
היום אני עושה לכן סקירה על פלטה שעוררה לא מעט הייפ, פלטה שאותי אישית נורא סיקרנה וברגע שראיתי אותה ידעתי שאני חייבת להשיג אותה, והנה היא בידיי, והנה אנחנו כאן מתאספות לעוד סקירה בבלוג.
ותגידו שלום לרקע החדש שלנו שהולך להופיע בכל פוסט סקירה, ובפוסטים של הסדרה החדשה שתעלה בקרוב לבלוג ”פוקוס על” – פרטים בהמשך-:)

הפלטה מכילה שישה גוונים של סמקים, חמישה מהם בגווני סומק, גוונים ורדרדים, פיצ’ים, קצת נוטים לבורדו עדין, וגוון אחד הוא גוון ברונזי לחלוטין שלי אישית כמישהי בהירה נורא התאים בתור מוצר להצללות לחיטוב הפנים, ושלא תהססו לרגע, גם הגוון הברונזי מאוד פיגמנטי.
הפלטה עצמה נורא פיגמנטית,  נורא קלה לטישטוש, נוחה לעבודה, החומר לא יוצא בכמויות גדולות וניתן לשלוט על כמות החומר שיוצאת, יש לה מרקם ממש נעים, היא לא הכי הכי מאט שראיתי אבל היא גם לא מפוצצת בשימר.
יש לה מגוון רחב של גוונים, החל מסומק בגוון ברבי ועד גוון פיצ’י, ברונזי ועוד.
עליי הסמקים כן החזיקו מעמד, היה לי ממש תענוג לעבוד איתם, באמת לא הייתי צריכה לחשוב פעמיים כמה חומר לשים כדי שזה לא ייצא שפכטל וגם לא הייתי צריכה ללחוץ על המברשת בכדי להוציא את מיטב החומר, חווית השימוש שלי עם המוצר בהחלט טובה.
יש המון ויכוחים לגבי החברה GADE, חלק אומרים שזוהי חברה ישראלית וחלק אומרים שלא, אני ראיתי על גבי האריזה שזה מיוצר בישראל ואם יש משהו שאני הכי אוהבת בעולם זה לתמוך בחברות הישראליות שמוציאות מוצרים באמת טובים.
בכלל אני חושבת שלדעתי הפלטות של GADE של הצלליות לעיניים הכי מתקרבות לפלטות של חוו’ל, לכל המפורסמות מבניהם, הרמה כמובן לא אחד על אחד אבל הם בהחלט מתקרבות לרמה שלהם.
אני כל כך מרוצה לאחרונה מהחברה GADE, הם השיקו המון מוצרים חדשים שאת חלקם ניסיתי ואני בהחלט הולכת לעדכן אתכן בפוסטים הבאים.
לאחר השימוש בפלטת סמקים המוצלחת הזו שלהם, אין לי ספק שאני מחכה כבר לקולקציות החדשות שהם הולכים להוציא.
לפי מה שהבנתי מחברת GADE הפלטה עולה כ190 שקלים לפני ההנחות, וההנחות הינן תלויות בסופר פארם. אני קניתי את הפלטה במבצע מעולה של 70 שקלים בביוטי סיטי.

האם הפלטה שווה את המחיר? תלוי למי.
בנות שרק מתחילות את דרכן באיפור, ולא יודעות אילו גוונים של סמקים לקחת, שלא יודעות עדיין לשלוט בכמות החומר ולטשטש את הסמקים, תאהב את הפלטה הזו ובשבילה היא בהחלט משתלמת. היא מקבלת שישה גוונים שונים של סמקים, במחיר של 190 שקלים שזה יוצא בערך כ31 שקלים לכל סומק, שזה סופר שווה. ובנוסף הפלטה נורא קומפקטית לקחת לנסיעות
למאפרות מקצועיות אני חושבת שהפלטה פחות תתאים במיוחד לשימוש מקצועי על לקוחות, הפלטה כן נורא פיגמנטית וכן עמידה אבל אני לא חושבת שהיא עומדת על רמה של עמידה לשימוש מקצועי, אני חושבת שהפלטה היא נורא נחמדה ונורא נוחה וכיפית ולשימוש אישי, אבל למאפרות מקצועיות אני חושבת שהיא פחות תתאים לעבודה.

אשמח לדעת האם אתן ניסיתן את הפלטה , ואם כן מה חשבתן עליה? לכל  שאלה או ייעוץ ניתן לפנות אליי בדף הפייסבוק שלי או בדף ”צור קשר

IMG_0374IMG_0368 IMG_0373


cats

  • Beauty in between (12 בJuly 2016)

    גוונים עדינים ויפים, היא בהחלט תתאים למתאפרת המתחילה.

  • Ofek (12 בJuly 2016)

    כל המוצרים של ג’ייד מעולים!!

  • Lena-Shimmerandglam (12 בJuly 2016)

    איזה כיף שכתבת עליה, דווקא התלבטתי לגביה 🙂

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.