Goals For 2018+Updates | סיימתי בית ספר

בננות אהובות ויקרות, עבר המון זמן מאז שכתבתי בבלוג ובכלל פטפטתי איתכן. כתבתי לכן בפוסט הקודם על כל הסיבות ולכן איני הולכת לחזור על זה שוב.
הפוסט היום הולך להיות מרגש במיוחד ויעסוק בזה שאתחיל ואספר לכן קודם כל שסיימתי את 12 שנות הלימוד שלי!!! עדיין לא באופן רשמי, נשארו לי עוד שתי בגרויות בודדות, אך כל השאר מאחוריי!
החלטתי לשבת ולכתוב לכן על כל העדכונים והדברים שהשתנו אצלי לאחרונה, ועל כל המטרות שלי לשנת 2018 . שנתחיל???
אז הדבר הראשון ששיניתי בשגרת החיים שלי הוא אמנם דבר קטן ושולי, אך כמו שאומרים, צעד קטן בשבילי, צעד גדול עבור הציפורניים.
התחלתי לעשות לק ג’ל, עשיתי כבר 6 טיפולים ואני סופר מרוצה מכל העיניין הזה.
הייתה תקופה שהייתי עושה לעצמי והייתי מאוד מרוצה מהתוצאה, אך הדרך הייתה קשה וארוכה והחלטתי שאני רוצה להתפנק פעם אחת בשבועיים-חודש וללכת למישהי מקצועית שתעשה לי.
מעבר לזה שהטיפול הזה שיקם לי וחיזק לי את הציפורניים ברמה לא נורמלית (מצרפת תמונות), זה נתן לי שלווה מסויימת וחסך לי המון כאב ראש, לא הייתי צריכה לדאוג כל שבוע אם הלק נשאר או לא, אם ציפורן נשברה או לא. היו לי 3 שבועות של שקט.
אני יודעת שיש המון דיבורים על כך שלק ג’ל הורס את הציפורן, לדעתי התשובה כאן חלוקה. לק ג’ל אכן הורס את הציפורן ברגע שמורידים אותו, אבל, אם מורידים אותו בצורה מקצועית ועדינה ושומרים על שגרה קבועה אצל המניקוריסטית, הציפורן לא רק שלא נפגעת, היא אינה נחלשת ואף מתחזקת. הציפורניים שלי גדלו בצורה לא נורמלית, נעשו חזקות ויפיפיות.

הציפורניים שלי עם לק רגיל  לפני הטיפול בלק ג’ל מקצועי, לאחר שניסיתי לטפל בהם בצורה הטובה והעדינה ביותר.
טיפול ראשון:
טיפול שני:
טיפול שלישי:
טיפול רביעי:
טיפול חמישי:
והטיפול השישי נמצא כרגע עליי , החלטתי ללכת על פאני באני, לצערי שכחתי לצלם אך אני מבטיחה לכן שייצא הורס.

הדבר השני שחדש בחיי הוא שהתחלתי לעבוד! כן כן, סוף סוף, אחרי כל המבחנים ותקופת הלימודים, התחלתי לעבוד. אני עובדת בחנות בגדים גדולה שכוללת מגוון רחב של פריטים, לא רק בגדים, יש שם גם טקסטיל, אביזרים, קומסטיקה וכ’ו… החלטתי לעבוד בתור קופאית הפעם ולא מוכרנית מכייון שזה אתגר בשבילי, אף פעם לא ייצא לי לעבוד בקופה ודווקא בגלל זה החלטתי ללכת על זה. העבודה לא קשה במיוחד אך כמובן שיש דברים שחובה לזכור, ובינתיים אני סופר נהנת מהעבודה ועוד יותר נהנת מהרעיון שאולי סוף סוף אוכל להיות עצמאית(לא שיש לי צורך בכך, תודה לאל שלא.)

עוד דבר שאני כל כך שמחה שהוא סוף סוף מאחוריי הוא שעברתי את הצו הראשון ואת יום המאה בהצלחה ענקית!!!
על הצו הראשון אני לא הולכת לדבר, כי מדברים עליו כמעט בכל מקום וזה לא נושא שאותי מעניין לדבר עליו. לעומת זאת, יום המא”ה היה אחד הימים שהכי חששתי מהם, ואני כל כך שמחה שזה מאחוריי ושהצלחתי לעבור את זה בצורה הטובה ביותר שלי.
אולי בהמשך אעשה פוסט מפורט על כל תחנה ותחנה שיש שם, הסבר מפורט על יום המאה ולמה הוא חשוב וכ’ו.. אך אסכם בכמה מילים שהיה לי סופר כיף, היו 6 תחנות שבכולם הייתי סופר מעולה, תחנה אחת כללה דברים פיזיים של שטח כמו לזחול, חול ודברים כאלו, זה פחות הצד האהוב עליי, אך כל שאר התחנות, מחשבים, הפעלה טכנית, הרצאות, פיקוד סמכותיות , סימולציות, הכל הלך חלק ואני שמחה שעברתי את זה, ולא סתם עברתי אלה בצורה שרציתי לעבור את זה.

הדבר האחרון שיש לי לספר לכן הוא שכפי שאתן יודעות סיימתי את הלימודים אך לא את בית הספר. ז”א יש לי עדיין ימים של תגבורים, וכמובן חזרות למסיבת סיום. במהלך שנות הלימודים שלי לא הייתה לי באמת האפשרות להביא את האהבות שלי והכשרונות שלי לידי ביטוי, ועכשיו כשמתחילים להרגיש את הסוף, ומתחילות החזרות למסיבת הסיום. זה כיף לא נורמלי. מסיבת הסיום מתחלקת לשלושה חלקים: ריקודים, שירה ומשחק. לכולם אני מתחברת, אך החלטתי ללכת הפעם רק על שירה וריקוד, משחק אולי ייפגוש אותי בעתיד במקום אחר.
כיף לעשות סוף סוף משהו שהוא מחוץ למסגרת הלימודים של מבחנים, עבודות, טיולים, ובאמת להתעסק במשהו שאני טובה בו, וכיף לי לעשות אותו.
ככה שזה בהחלט שינוי מרענן ביחס לכל שגרת הלימודים והמבחנים המשעממת שהייתה עד עכשיו.

אז אחריי שדיברנו על מה שכן כבר עשיתי וקרה, בואו נדבר קצת על המטרות שאני עוד רוצה להשיג ולעשות בשנה הקרובה:
1. להוציא רישיון- כן כן, מספיק. הדבר הזה כבר חייב להעשות, אני מושכת את זה יותר מדי זמן, והגיע הזמן להתחיל עם זה. אני חייבת להודות שאני עדיין לא רואה את עצמי נוהגת, יכול להיות כי אני לא רגילה לרעיון הזה עדיין, אך בסופו של דבר זה הכל עיניין של הרגל ואני בטוחה שאתרגל.
בגדול, התחלתי ללמוד לתאוריה, ומקווה שבחודש הקרוב לגשת אליה ולעבור אותה על הפעם הראשונה כי זה לא משהו שאמור להיות קשה וממש לא באלי להתעכב על זה.
2. פסיכומטרי- אז גם אני החלטתי לנסות לעשות פסיכומטרי לפני הצבא מסיבה פשוטה. החומר עדיין טרי, ואני לא מדברת על נושאים מסויימים שלמדתי בבית ספר, אלה המוח שלי עדיין זוכר משמעת למידה, ולכן יהיה לי הרבה יותר קל. בצבא הכל נמחק והמוח מתחיל לעבוד מאפס, הוא מתמקד בנושאים שונים ולכן אחריי הצבא סביר להניח שהוא כבר לא יהיה טרי כמו עכשיו. ”אם אלו החיים, נחייה”.
3. להכנס לכושר- זה הדבר הכי חשוב לי נראה לי לשנת 2018. כושר זה משהו שאני כן אוהבת לעשות במידה וזה בתנאים ובדרך שלי, אך מאוד קשה לי להתמיד בזה. זו פעילות שאף פעם לא כל כך משכה אותי, אף פעם לא נתנה לי מספיק רצון והשראה להתעסק בה. ואני ממש מקווה שלפני הצבא יהיה לי את הרצון להכנס לכושר, אולי אפילו להרשם לחדר כושר ובאמת להתמיד.
4. בלוג- אני לא מאמינה שאני אומרת את זה, אבל כפי שראיתן לאחרונה לא הייתי פעילה בבלוג, החלטתי לקחת הפסקה. לא חשבתי שזה יקרה לי, אבל זה קרה, כמו לכל אחד. אנחנו בני אדם בסופו של דבר. אני חושבת שבא לי לקחת את הבלוג צעד אחד קדימה מכל בחינה אפשרית: עיצוב, תוכן, זמני העלאה, תמונות וכ’ו..
5. לטוס לחו’ל עם חברות- בקשה קצת אולי מוגזמת ואפילו מפחידה, אבל שווה לנסות לא? באוקטובר תהיה לי יום הולדת 18 ואני ממש רוצה לטוס עם חברוצת לחוו’ל, תכנון מאוד קשוח, אבל תחזיקו לי אצבעות שזה ייצא לפועל!

היה לי סופר כיף לחזור, לכתוב, להנות ולדבר איתכן, מקווה שנהנתן מהפוסט וכמובן שנפגש בפוסט הבא! אל תלכו לשום מקום ♥

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.