Fashionista in Pink | טיפים לבלוגרית מתחילה

מאות אם לא אלפי בנות, מרגישות את אהבתן לאיפור ואופנה גוברת מיום ליום. 1/3 מהן פשוט חובבות את זה, 1/3 מהן מקצועיות, ו-1/3 מהן מתות לפתוח ערוץ יוטיוב או בלוג שבו יוכלו לבטא את עצמן, להמליץ על מוצרים מניסיונן האישי, ולהעלות מאות תמונות מהממות במקום המושלם, עם האאוטפיט המושלם.
אין לי ערוץ יוטיוב לכן לא אוכל לסייע לכן בטיפים בתחום הזה, אבל כן יש לי כמה טיפים לחלוק איתכן בתחום הבלוג.


טיפ 1⬅ להיות מספיק בטוחה בעצמך
אין דבר יותר גרוע מלעשות משהו ולא לעמוד מאחוריו, לא להיות בטוחה בו ב100%, אם את מרגישה כך, עדיף שלא תפתחי מההתחלה בלוג.
לדעתי האישית, אם את רוצה לפתוח בלוג ואת מרגישה שזה משהו שאת אוהבת לעשות, שאת הולכת להשקיע בו, לכי על זה! אבל תהיי מספיק בטוחה בעצמך, את לא צריכה לחשוב אף לא לרגע מה יגידו החברים, המשפחה, אולי אפילו האנשים שעובדים איתך בעבודה, זה לא משנה. את צריכה לאהוב את מה שאת עושה, ולהיות בטוחה בזה, כי אם את לא תאהבי את מה שתרצי לעשות, אז מי כן?
אני אתן לך את הדוגמא הכי פשוטה, בואי ננסה לדמיין לרגע איך נכנסים הטרנדים של הבגדים? נניח שיש איזו מישהי לצורך הדוגמא מאוד מפורסמת, ולובשת משהו זועק, מוגזם, אבל היא בטוחה בו, וכשאנשים רואים עד כמה שהיא בטוחה בבגד שהיא לובשת, הם יישר מתחילים לאהוב אותו גם, כי הם רואים עד כמה היא בטוחה בו, וככה לאט לאט הכל נהפך לטרנד.

טיפ 2⬅ לא לחשוב יותר מדי
בלוג אמור לבוא לפעמים גם ממקום של השראה, ספונטניות, ולא תמיד לתכנן 20 פוסטים מראש. נכון, יש לי המון פוסטים שמתוכננים מראש, אבל יש לי רצון לכתוב כמה שיותר כי אני אוהבת ויתרה מכך, יש לי גם המון פוסטים שבאים ללא כלל ושמץ של מחשבה, הכי בספונטיות, עולה רעיון ומקבלת השראה, הולכת, מצלמת, כותבת, עורכת, בום מעלה.
לפעמים היצירתיות, הסופנטניות, זה מה שהופך את הבלוג למושך, מעניין, ולך להרבה יותר כיף.

טיפ 3⬅ תהיי את
אחריי שפתחת את הבלוג, ולא חשבת יותר מדי, תהיי את, אל תנסי להיות מישהי אחרת, אל תנסי להיות משהו או מישהי שאת לא, את כל כך יפה ומיוחדת בדרך שלך, בלוג זה משהו אישי וכל כך מיוחד.
דווקא בגלל השוני בין כל הבלוגריות, זה מה שהופך את עולם הבלוגים לצבעוני יותר, יש בלוגריות אימהות, יש בלוגריות ביוטי, יש בלוגריות אופנה, יש בלוגריות מידות גדולות, יש בלוגריות נערות, ועוד אלפי דוגמאות.
תנסי לקחת השראה מאנשים ולא את האנשים עצמם, כי אם תעשי כך, לא תוכלי לדעת עד כמה מיוחדת יכלת להיות.

טיפ 4⬅ תנסי להיות ממוקדת
אם לצורך הדוגמא את שולטת בעולם הביוטי, בכל המוצרים הכי חדשים, בכל המוצרים שיש סביבם הכי הרבה הייפ, ועולם האיפור הוא חלק בלתי נפרד מחייך, אך לעומתו יש את עולם האופנה שבו את פחות שולטת, אל תנסי להכניס אותו לבלוג שלך בכוח. אם את מרגישה בנוח לכתוב על שתי המקצועות, לכי על זה! אבל אם את מרגישה שעולם הביוטי הכי פונה אלייך ואת הכי טובה בו, תנסי לתת דגש ולהתמקד עליו, ככה גם יהיה לך גם קהל יעד יותר ממוקד ותהיה לך גישה הרבה יותר קלה, מהירה וכיפית לקהל שאת רוצה, ואם את מרגישה שעולם האופנה בכל זאת פונה אלייך אז לאט לאט תנסי להכניס גם תכנים של אופנה או של כל מקצוע אחר שאת אוהבת.

טיפ 5⬅ אם הולכים, אז עד הסוף
אם לא קראתן את פוסט הפרפקציוניסטיות שליכדאי לכן ללכת לקרוא ואז תבינו על מה אני מדברת בטיפ הזה.
זהו טיפ שלדעתי האישית בלבד, הוא פשוט חובה! אם את מחליטה בסופו של דבר לפתוח בלוג, ואת מרגישה שזה משהו שאת אוהבת, לכתוב ואופנה וביוטי, תעשי את זה על הצורה הטובה ביותר.
ברור שעל ההתחלה לא יכול להיות הפוסט המושלם, עם התמונות המושלמות והמקצועיות, אבל לאט לאט את תביני, ותצליחי! אני מאמינה בך.
מה שכן, אם יש בידייך את האופציה למצלמה איכותית, ואם יש בידייך בכלל את הכלים בשביל לעשות את הבלוג שלך בצורה הטובה ביותר אל תחכי!
לדעתי, אם את פותחת בלוג תנסי לפתוח אותו בצורה הטובה ביותר, תשקיעי בו, אל תזניחי אותו, תנסי לצלם את תהמונות הכי מקצועיות, עם הרקע אולי הכי מקורי(כמובן לא חובה אבל תמיד מוסיף), לחשוב על פוסטים מקוריים, לעבור כמה וכמה פעמים על הפוסט בשביל לבדוק שהוא מושלם.
כשאני בתחילת דרכי פתחתי את הבלוג, השקעתי בו המון, אבל לצערי לא היה לי ניסיון, ולא ידעתי באיזו מצלמה צריך לצלם, לא ידעתי כל כך איך מתחילים לכתוב פוסט ואיך מסיימים לכתוב אותו.
אבל עם הזמן צברתי ניסיון, והבנתי שצריך לצלם ביום ולא בלילה עם פלאש, שצריך לערוך כל תמונה ותמונה בשביל שזה ייצא על הצד הטוב ביותר, שהתמונות יהיו באותו הגודל, שהכל באמת יהיה ב100%
כרגע, 99.9% מהזמן הפנוי שיש לי אני משקיעה בבלוג, בתקופת הלימודים שהייתה לי במקום ללכת לנוח כמה שעות לפני שאני מתחילה ללמוד לבגרות, הלכתי וצילמתי תמונות לבלוגים, עבדתי וחשבתי על פוסטים חדשים, כלומר אם את באמת רוצה להיות בלוגרית ורוצה להיות טובה בזה, תשקיעי בזה, העיקר הוא לא להגיד היי יש לי בלוג ואני בלוגרית, הבלוג לדעתי צריך להיות עם הטא’ץ המיוחד שלך, עם קצת מקוריות, צבעוניות, וכמובן המון אהבה, השקעה, והתמדה.

אם יש לך עוד שאלות, אני תמיד פה! את מוזמנת לפנות אליי בדף צור קשר, או בדף הפייסבוק שלי.

cats

  • Ofek (4 בJuly 2016)

    הורסת ומלאת השראה כמו תמיד!💗💗

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.