היי קוראים לי טלי מינץ

היי! איזה כיף שבאתן לבקר בעולם שלי, עולם שכולו אופנה, איפור טיפוח וכל ההנאות הקטנות בחיים שאנו עוסקות בהן ביום יום.

אני טלי, פאשניסטה ומכורת איפור, טיפוח וכל מה הנוגע בתחום היופי והלייףסטייל. בת 16, תלמידה בתיכון. בבלוג שלי תמצאו מגוון ענק של נושאים בתחומים שונים: אופנה, איפור, טיפוח, טיפים, ציפורניים, שיער, אוכל, בריאות, DIY, מומלצים ומאכזבים ועוד.
“בלוגרית קטנה עם רעב גדול להצלחה.”

בנוסף, תמצאו מגוון ענק של טיפים, המלצות וסקירות על מגוון רחב של מוצרים. ובמילים אחרות, כל מה שבת צריכה ורוצה לדעת בכל תחום היופי והאופנה, מקומה כאן.  אשתף אתכן גם מדי פעם בפוסטים אישיים שבהן אני מדברת על נושאים שחשוב לי לדבר עליהם ולהעביר מסר חשוב. חושב לי להגיד, שהפוסטים שלי לעולם לא נועדו לפגוע, הם נכתבים בלב שלם ובאהבה גדולה ככה שתקחו הכל באהבה גדולה.
תמיד אשמח לשמוע את דעתכן, ולכן אשמח שתשאירו לי תגובות בפוסטים, תיצרו איתי קשר או אפילו סתם שנפטפט יחדיו בעמוד הפייסבוק שלי.
מגיל קטן עסקתי כל עולם האתרים והבלוגים קרץ לי, תמיד הייתי פותחת כל מיני אתרים, בכל מיני נושאים, ועד לפני שנה וקצת, אמרתי למה לא ללכת בגדול ולפתוח בלוג שישלב את כל הדברים שאני אוהבת בעולם ועל הדרך לומר את מה שיש לי להגיד. !
הבלוג שלי עבר שינוי אדיר, בין אם זה מבחינת עיצוב האתר, איכות התמונות, המקוריות של הפוסטים ובין אם זה המגוון הרחב של הנושאים עליהם אני כותבת ואוהבת לכתוב עליהם. אני לא מתייבשת להגיד שאני גאה בעצמי, להגיע לבלוג כמו שלי ברמה הזאת, בגיל הזה, זה מדהים בעיניי והלוואי שעולם הבלוגים ייפתחת בארץ ויהפוך לפופולרי בארץ כמו שהוא בחוו’ל.
ואני חושבת שאם אני הצלחתי, גם אתן יכולות, בכל תחום שתבחרו, הכל תלוי בכן.
1302269

האותיות הקטנות:* לפעמים חברות איפור וטיפוח בינלאומיות שולחות לי מוצרים לסקירה, איני מתחייבת להראות ולהמליץ על כל המוצרים בבלוג ויתרה מכך היני אומרת רק את דעתי הכנה והאישית על המוצרים. גם המוצרים שאני קונה בכספי האישי וגם מוצרים הנשלחים אליי לסקירה, על כולם אומר רק את דעתי הכנה. הכנות שלי עם הקוראות שלי נורא חשובה לי ולעולם לא אשקר, תמיד אהיה כנה לגבי כל מוצר ומוצר. הדעות בבלוג הינן שלי בלבד ואף אחד לא אומר לי מה להגיד, הכל כמובן אינדיווידואלי וכל ההמלצות הינן פרי ניסיוני וחוויות אישיות שלי עם המוצרים.