✧בואו להתארגן ולארוז איתי לבולגריה✧

היוש אהובות שלי, סביר להניח שאני כבר בחוו’ל כשהפוסט הזה עולה, ואני סופר מתרגשת. אם אתן איתי המון זמן אתן יודעות שמלבד היותי בלוגרית אני גם זמרת, אם אפשר לקרוא לזה ככה, בעקבות כך, אני ולהקה שלי נוסעים לסיבוב תחרויות והופעות מטורף בחוו’ל. אל דאגה, אני כמובן לא מזניחה אתכן, והפוסטים הולכים להעלות לבלוג בצורה רגילה וסדירה.
וברשותכן אני רוצה להגיד מילה או שתיים בנושא זה, הבלוג שלי מבחינתי הוא הכל, הבייבי שלי, ה”עבודה שלי” למרות שאני לא מקבלת אף לא גרוש, אני עושה את זה רק מתוך האהבה שלי לזה, ונורא חשוב לי להתייחס לזה בצורה הכי מקצועית שאני יכולה. מבחינתי, גם אם אני טסה לחופשה בחוו’ל, וגם אם זה לעבודה (הופעות), חשוב לי להמשיך ‘לעבוד’, חשוב לי שיעלו פוסטים בצורה סדירה, וכמובן לא להזניח לא את הבלוג ולא אתכן. כי מבחינתי זה מקצוע לכל דבר, ואני אוהבת את זה, ואם אני מתייחסת לזה בצורה מקצועית, אז אני חייבת להכין פוסטים מראש, שזוהי עבודה כפולה ולא קלה, אבל אני אוהבת את זה, וזה כיף לי, ולכן אני משקיעה בזה ונותנת מעצמי יותר ממה שאני יכולה.
וכן, אם שכחתי לציין אני טסה לבד!

כמובן בין היתר, הטיול כולל מסיבות, סיורים ושופינג, וכמובן שאני מתכננת לצלם לכן שם לוק בוק היסטרי בתקווה שיהיה לי זמן, ואני מבטיחה לעשות כל מאמץ בכדי שזה ייקרה, וכמובן אני מתכננת גם להכין ‘יומן מסע’ משהו די מקורי ושווה, אז יש למה לחכות. אבל אסור לי לשכוח שאני טסה קודם כל להופעות. החלטתי לארוז יחד איתכן, ולהראות לכן מה אני לוקחת, ואיך אני לוקחת, ואם במקרה עוד לא ראיתן את הפוסט שלי על ‘מה לארוז לחופשה 2016’ זה הזמן!
אני מתכננת לקנות לא מעט איפור בחוו’ל, אבל כמו שאומרים אנחנו מתכננים תוכניות ואלוהים צוחק מלמעלה, אז  אני לא באמת יודעת האם אני אספיק לקנות את כל מה שאני רוצה, אבל לרצות אף פעם לא יזיק. תחזיקו לי אצבעות שאני אצא עם שלל יפה.
אל תדאגו, אני בטוח הולכת לעדכן אתכן מה קורה, אני לא בטוחה שאקח איתי את המחשב הנייד כי לא בטוח שיהיה לי שם זמן לכתוב, לכן כאשר אני אחזור מחוו’ל אני הולכת לכתוב על כל החוויה המטורפת שתהיה לי שם .
בגלל שיש לי כבר פוסט על טיפים ואיך לארוז לחופשה, אני לא אפרט ואחפור פה יותר מדי, כפי שציינתי בכותרת, זה יותר GET READY WITH ME. שנתחיל?
♥ אם בכל זאת תרצו לדעת מה קורה איתי, אני ממש ממליצה לכן לעשות לייק בדף הפייסוק שלי  ולהתעדכן בכל דבר שאני מעלה מחוץ לבלוג! וככה תראו איפה אני נמצאת, מה אני עושה, ואפילו מה אני לובשת! ♥
1302253 אז קודם כל, לפני שאני בכלל מתחילה לארוז, אני הולכת לעשות כמה דברים חשובים (!) לפני כן, ואני לוקחת אתכן איתי. אני הולכת לעשות לק ג’ל לפני הטיסה, ומי שעוקבת אחריי בפייסבוק כבר ראתה זאת.
לא יהיה לי זמן להתעסק עם הציפורניים ולהחליף כל כמה ימים לק, ככה שזה פיתרון מעולה, וגם להתפנק על הדרך לפני טיסה. מה רע?
DSC00162 DSC00166 DSC00167

בנוסף, לילה לפני טיסה אני מתפנקת ושמה מסכות טבעיות לפנים כמובן בוחרת את מה שמתחשק לי, שמה כל מיני קרמים ושמנים לפנים ולגוף, והכי חשוב הולכת לישון מוקדם כי ממש לא כיף לטוס לחוו’ל עייפים.
לפני שאני מתחילה בכלל לארוז ולסדר, אני מתחילה להכין לעצמי רשימה ששם אכתוב כל מה שאני צריכה, אני מחלקת את הרשימה לכמה קטגוריות כגון: נעליים, בגדים, תלבושות, תיקי איפור וטיפוח ועוד ולאחר מכן מפרטת מה אני רוצה שיהיה בכל קטגוריה.
IMG_0641מה לקחתי מבחינת:
✧ איפור
כפי שאמרתי, אני מתכננת לקנות שם לא מעט איפור, לכן אני לא מגזימה עם השלל (תלוי בעיניי מי), לי יש ‘בעיה’ קטנה שאני חייבת שיהיו לי המון אופציות, במיוחד שאנחנו נלך למיליון מקומות שונים, התלבושות שלנו שונות ומגוונות, ככה שצריך המון אופציות.. סו דונט ג’אג’ד מי!
אני לוקחת גם בחשבון שייבקשו ממני לא מעט לאפר את הבנות, אבל בכל אופן אני לוקחת את האיפור הקבוע שלי שאני סומכת עליו בעיניים עצומות, ובנוסף את האיפור היותר זול שאם משהו חס וחלילה ייאבד או יישבר לא יהיה לי ממש חבל על זה.
סביר להניח שאני הולכת להיות כל הימים, כל היום עם איפור, כי כל יום יש לנו הופעה אז חופש מאיפור לא יהיה לי, אבל אני לא כל כך דואגת כי אני הולכת גם לקחת לא מעט מוצרי טיפוח ולדאוג לעור הפנים שלי בצורה משמועתית יותר מהרגיל.

IMG_0645 IMG_0643 IMG_0648 IMG_0649 IMG_0642

✧ טיפוח
אם יש משהו שאני מטורפת עליו, זה לקחת המון קרמים ודברים מפנקים, כל הדוגמיות שיש לי, לפנים, לגוף, אפילו לשיער, אני לוקחת הכל! ואם בא לי אני לוקחת גם כמה דברים בגודל מלא, תקוו בשבילי שיהיה לי זמן להתפנק.
IMG_0656 IMG_0657 IMG_0658 IMG_0659 IMG_0661


✧ תכשיטים
כמובן שאני אישית לא יכולה בלי תכשיטים, לקחתי איתי 2 זוגות עגילים בצבע כסף, ו2 בצבע זהב, וכמה שרשראות שאני יוכל להרכיב איתם לוקים שונים, וכמובן כמה סיכות בשבל לשדרג את רוב הלוקים שלי. את כולם שמתי בתיק האהוב עליי של סיסלי.
IMG_0664 IMG_0663

✧ בגדים
אני משערת שהולך להיות חם בבולגריה, אז כמובן שאין המון מה לקחת חוץ משורטים וטישרטים, אל כמובן אי אפשר לשכוח גם כמה מבגדי הערב האהובים עליי, כי בערב יוצאים למסיבות אז שווה להשקיע 🙂
בכל אופן, גם את בגד הים לא צריך להזניח למרות שעד התחרות אסור לנו להכנס לים או לבריכה בככל! (כן כן), אבל בכל אופן אני לוקחת איתי כמות מסויימת מכל דבר, לדוגמא 3 שורטים בצבעים שונים: לבן, ג’ינס, חום/ שחור ועוד.
אני מרכיבה לי כל מיני סטים של בגדים שאני יודעת שאני בטוח הולכת לשלב ומצלמת, יש גם כמה בגדים שאני לא מצלמת או מרכיבה מראש כי בא לי להיות יצירתית שם ולהרכיב גם שם לוקים שונים.
אחריי כל מוצר שאני מצלמת ומכניסה למזוודה, אני מסמנת ווי ברשימה כדי שאני אדע שיש לי הכל, ושהכל יהיה מתוקתק (כרגיל).
הננה הצצה קטנה לחלק מהבגדים והסטים שאני לוקחת יחד איתי ..
* 3 תיקים שונים: תיק ערב, תיק סריט ליום יום, וכמובן תיק של דיור לכל מקרה חירום
* 3 זוכות כפכפים, 3 זוגות סנדלים, ו3 זוגות סניקס שונים

IMG_0666 IMG_0667

IMG_0675 IMG_0677 IMG_0681 IMG_0683 IMG_0685 IMG_0687

IMG_0695


vv659_EMB800LeafLineמה בתיק שלי לעלייה למטוס?

כפי שציינתי קודם, אני פאנטית לגבי איפור, טיפוח וכל הדברים החשובים בקרב מכורות האיפור והטיפוח, או במילים אחרות גם בקרב הבלוגריות.
אני לא רוצה להעמיס יותר מדי דברים כי בכל זאת, זה הולך להיות תיק שאני הולכת לסחוב לא מעט והוא הולך להעלות איתי למטוס, אז אני מנסה באמת לצמצם ולשים רק דברים שאני באמת צריכה.
רשימת מוצרי חובה מומלצים:
* פלייליסט של מוזיקה אהובה
* ספר / מגזין אהוב
* פלסטרים
* מגבונים
*דוגמית של בושם
*תיק איפור+טיפוח קטן
*אוזניות
*חבילת מסטיקים
*נשנושים
IMG_0692 IMG_0693

cats

 • שילת ברקת (10 בAugust 2016)

  פוסט מהמם אהובנ! הכתיבה שלך ממש יפה ומעניינת,עושא חשק להמשיך לקרוא!

 • שילת ברקת (10 בAugust 2016)

  עושה*

  • Mccayde (16 בDecember 2016)

   Your’s is the inltgeilent approach to this issue.

 • שילת אדרי (10 בAugust 2016)

  הפוסט הזה עזר לי כל כך 🙂 אוהבת את הבלוג שלך❤️

 • לנה (16 בAugust 2016)

  אפילו לא יודעת מה יותר טוב בעיניי, התמונות, הפוסט?… הכל!!!
  פוסט מקסים וכיפי בטירוף!!! והתמונות שצילמת… וואו!!! יצאו סוף!

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.