טעויות נפוצות | ציפורניים

מי מאיתנו לא מכירה את הימים שהיא מורחת לק, קמה למחרת בבוקר והכל בועות? או שמיד לאחר שלושה ימים כל הלק מתקלף? well, הגעתן למקום הנכון בשביל למנוע את כל האסונות האלה.
אני חייבת לציין, לפני שלוש שנים, כשהיו לי ציפורניים ממש ארוכות וחזקות, הייתי מתענגת על כל רגע שבו אני מניחה לק, היום, משום מה, הציפורניים שלי קצרות ויש חלק שקצת חלשות אפילו. וזה, מתסכל.
כמובן שזה לא מונע ממני להמשיך להשקיע בהן, לטפח ולמרוח לקים בכל כמה שבועות, אבל עדיין תסכימו איתי שזה כואב להפרד מכמה סנטימטרים יפים של ציפורניים ארוכות ובריאות.
החלטתי לעשות לכן פוסט על חמשת הטעויות הנפוצות שאני אישית רואה שהמון נשים עושות, גם אני עשיתי אותן פעם, ככה שתקחו הכל באהבה ♥
זהו יהיה הפוסט הראשון בסדרה ”טעויות נפוצות”, עוד 2 פוסטים כאלו כבר מתבשלים להם, ואם יש לכן רעיונות על מה אוכל לכתוב בנושא זה, אשמח שתרשמו לי למטה בתגובות.
הטעות הראשונה הכי נפוצה שאני רואה, שעד לא מזמן גם אני הייתי עושה אותה היא: לשקשק את הבקבוק
כן כן, זה מה שגורם לכן לבועות בלק, ברור שיש עוד כמה סיבות להופעת הבועות, אך שקשוק הבקבוק הינו הגורם האחראי והעיקרי לבועות שיש לכן בלק.
אז מה עושים? מניחים את הבקבוק בין 2 כפות הידיים ומחממים/משפשפים את הבקבוק למשך חצי דקה.
הטעות השנייה שאני רואה לא מעט, וגם אותה הייתי עושה עד לא מזמן היא: לא למרוח שכבת בסיס
שכבת בסיס היא שלב מאוד חשוב בשגרת הציפורניים שלכן וזה השלב החשוב ביותר שדווקא עליו, אסור לדלג.
שכבת הבסיס בעצם מגנה לכן על הציפורן, מונעת ממנה את הצבע הצהוב, נותנת בסיס חלק ואחיד ללק שיבוא מעל, ומחזיקה את הלק למשך זמן ארוך יותר.
אז מה עושים? קונים לק בסיס מכל חברה שהיא, אני אישית מאוד ממליצה על של אססי, שמים שכבה אחת ואחידה על הציפורן, מחכים כמה שניות ועוברים מעל עם צבע הלק.
הטעות הבאה היא: שלוש שכבות של לק
לפני דעתי, הנורמה הטובה ביותר ללק מוצלח ויפה הנה:
♥ שכבת בסיס
♥ 2 שכבות של צבע לק:
שכבה ראשונה- דקה ואחידה
שכבה שנייה- קצת יותר עבה ואחידה.
♥ טופ קואט
משום מה, אני רואה המון נשים ששמות שלוש שכבות רק מהצבע של הלק. בגדול, כן זה אפשרי לעשות את זה, לפחות עם לקים שהם בפורמולה שלהם מאוד שקופים ובאמת דרוש שלוש שכבות בכדי להגיע לאטימות מקסימלית.
קחו בחשבון, ברגע שאתן שמות שלוש שכבות, הלק יהיה פחות עמיד.
אז מה עושים? במידה ובחרתן לק שבאמת דורש שלוש שכבות ואתן אכן רוצות לקחת את הסיכון, תמרחו 2 שכבות אחידות ומאוד דקות, ורק את השכבה השלישית תמרחו בשכבה קצת יותר עבה, ותסגרו את הסוף של הציפורן בכדי שהלק לא יתקלף במהירות.
עוד טעות היא: לא לנקות את העור שמסביב
אגלה לכן סוד, מכירות את התמונות ההורסות האלה שבנות מעלות לאינסטגרם עם המניקור ג’ל המושלם? תאמינו לי, שאם המסביב לציפורן שלהן לא היה נקי, הייתן מוחקות את התמונה הזאת מהוול שלכן.
טיפוח העור שמסביב הוא אחד הדברים הכי הכי חשובים, עוד לפני מריחת הלק. מעבר לכך שזה מטפל לכן בעור ומוציא לכן עור מת ויבש, זה נותן לציפורניים שלכן מראה נקי, מטופח, והרבה יותר יפה עם לק הג’ל שלכן.
זה כמו להתאפר על עור שעדיין מלא שאריות איפור.
אז מה עושים? קונים ערכת מניקור או אפילו את הציוד הכי מינימלי שיש לכן בבית, דוחסים את העור, גוזרים את העור ולבסוף שמים שמן לריכוך והזנת העור.
הטעות האחרונה היא: לא לשים טופ קואט
אני יודעת שיש המון נשים שפשוט מוותרות על טופקואט, אני חושבת שמי שהמציא את כל העיניין של לקים וטיפוח, לא המציא את הטופקואט כי היה לו משעמם, אלה כי באמת יש לזה שימוש.
הטופ קואט עוזר להחליק את הלק ששמתן גם אם הוא ייצא במרקם לא הכי חלק שיש, הוא נותן מראה ג’ל(לא תמיד, תלוי מה אתן קונות), מבריק את הציפורן, ושומר לכן על הלק שלא יזוז. ממש כמו מקבע איפור.
אז מה עושים? קונים טופ קואט מכל חברה שהיא, אני אישית ממליצה על של אססי, ומורחים שכבה אחידה, לא עבה מדי אך גם לא דקה מדי על הציפור, ומחכים לייבוש מלא.

  • תמר בהרב (10 בMay 2017)

    מצוין! הטיפ הראשון והרביעי הם חידוש בשבילי. תודה!

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.