טיפים איך לשרוד טיסה + מוצרי חובה

החופש הגדול נגמר, שנת הלימודים התחילה, והחודש השני עוד רגע מגיע לסיומו, אך זה לא אומר שגם זמן הטיסות והטיולים נגמר.
חג סוכות פה איתנו, ואני בטוחה שרבים ורבות מכם מתכננים על חופשה מפנקת.
אם אתן עוקבות אחריי בדף הפייסבוק שלי, אז כמובן שעכשיו זה הזמן, אבל חוץ מזה אתן וודאי כבר יודעות שברגע שאתן קוראות את הפוסט הזה, אני נמצאת בחוו’ל, והפעם לא לצורך עבודה, גם לי מגיעה חופשה קצת לא? התחשב בעובדה שעבדתי על 8 פוסטים בו-זמנית בפחות משבוע אחד בלבד.
החלטתי לעשות לכן פוסט טיפים, איך לשרוד את שעות הטיסה הנוראיות ולהפוך אותם לשעות כיפיות (אם אפשר לקרוא לזה כך), מה חובה לקחת בתיק למטוס, ומהם המוצרים שאותי תמיד מצילים בטיסות.
למי שמעוננית, בעבר עשיתי פוסט על ‘מה לארוז לחופשה‘? עם כל מיני טיפים ועצות, פוסט ששווה בדיקה. 🙂
1302253
אז כל קודם, עוד לפני שנגיע לשעות הטיסה, חשוב להתלבש ולהצייד בהתאם.
דבר ראשון, איני ממליצה להתאפר לטיסהאם זו טיסה של ממש שעתיים עד 5 לצורך הדוגמא, תוכלו לשים קצת מסקרה, סומק וטאץ קטן של גלוס. אך אם מחכה לכן טיסה של מעל 5+ שעות, תחסכו מעצמכן.
60% מהזמן אתן תישנו, והאיפור יימרח, עור הפנים ייקבל גם קצת יובש בגלל הבדלי מזג האוויר, וחוץ מזה תאמינו לי שגם עור הפנים שלכן רוצה קצת חופש.
טיפ שני, זה להתקלח לפני הטיסה, ולהתמרח בכמה קרמים טובים ומפנקים, ולהתיז כמה טיפות בושם, או אפילו ספריי גוף, שתהיו ותרגישו כיף וסופר רעננים. תאמינו לי, זה משפר בהרבה את ההרגשה
עוד טיפ, זה כמובן לקחת בגדים נוחים, בנות תמנעו מחצאיות מיני או דברים שבאמת יציקו לכן בטיסה ולא ייתנו לכן את ה’ספייס’ והנוחות. בנוסף, קחו איתכן גם ווסט או גקט כי במטוסים לרוב קר, מקסימום תורידו אותו.
36_3_9

שנייה לפני שאתן יוצאות מהבית, אל תשכחו לשים כמה מוצרי חובה, מוצרים שבטוח יצילו אתכן בטיסה:
♥ קודם כל, ברור שחובה כיסוי עיינים, סתם צוחקת זה לא חובה, אבל זה כן מוסיף קצת, נותן קצת יותר להרגע, ולהתנתק מכל מה שהולך סביב.
♥ למי שסובלת מכאבי צוואר, ממליצה לקחת כרית מתנפחת, היא תקל עליכם בשעות השינה ותחסוך מכן את הכאבים.
♥ כפי שאמרתי, טיסות מייבשות את עור הפנים וגם את הגוף. קחו איתכן את הקרם יידים\ או כל קרם אחר שהתמרחתן איתו בבית לפני הטיסה, ככה שתוכלו להשתמש בו גם בזמן הטיסה
♥ גם אוזניות חשוב לקחת איתכן, כי אני בטוחה שלא תרצו שכל המטוס יישמע את המוזיקה או הסרטים שאתן תרצו לראות.
♥ עוד מוצר חובה זהו ליפ באלם לשפתיים, פשוט חובה! אני חושבת שהשפתיים מצליחות להתייבש פי 2 מהר יותר מאשר הגוף, ולכן חשוב שיהיה איתכן ליפ באלם לכל מצב
36_3_16

לאחר שלקחתן איתכן כל מה שצריך, הגיע הזמן לעבור לטוס, אבל שנייה לפני… הנה כמה טיפים:
טיפ 1: תורידו סרטים
אין לכן מושג כמה זה ייקל עליכן, מעבר לשעה שתשמעו מוזיקה, סרטים יעבירו לכם את הזמן, ואולי אפילו יישפרצו קצת את המצב רוח שלכן. אגב, גם סדרות אפשר להוריד. תשתדלו לדאוג לזה ולהוריד את הסרטים לפני הטיסה עצמה.
טיפ 2: נשנושים
לא תמיד אנחנו יודעים אם יביאו לנו אוכל במטוס, ואם כן איזה. אז ממש ממליצה להצטייד בכל מיני נשנושים, או אפילו כריך או שניים.
טיפ 3: תיק עזרה ראשונה
אתן לא יודעים מה יקרה לכן במטוס, קחו איתכן תיק קטן של עזרה ראשונה הכולל: תרופות, מגבונים, פלסטרים וכל מה שאתן לוקחות איתכן בדרך כלל
טיפ 4: קחו איתכן מגבונים לרענון הפנים או ספריי לחות
כפי שכבר אמרתי, טיסות נורא מייבשות, בעיקר את עור הפנים. קחו איתכן מגבונים מרעננים במיועדים לפנים, או כל מיני ספריים לחותיים למינהם, שיספקו לכן לחות וירעננו אתכן.
טיפ 5: לנצל את הזמן במטוס
לרוב, בטיסות מעל 5+ שעות, אנחנו מתחפרנות. לכן, נצלו את הזמן שיש במטוס לא רק בשביל לישון, לאכול, ולראות סרטים, אלה נצלו את הזמן בלכוון את כל האפליקציות שהורדתן, כאלו שלא צורכות אינטרנט. כוונו את המפות, או כל הדברים שאתן מתכננות לבדוק ולעשות בחוו’ל.
vv659_EMB800LeafLineומהם מוצרי החובה שלכן לטיסה?
cats

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.