?איך להשיג את הקראש שלך

סופ”ש  שמח לכולן, (טוב אולי לא לכולן, היה לי היום מסכם בתנ”ך), אבל שום דבר לא יימנע ממני לשבת ולכתוב לכן פוסטים. יש המון רעיונות, המון תמונות, ואפס זמן. אני משתדלת לכתוב בתדירות גבוה אך אני מוצאת שזה לא יוצא לי בצורה הטובה ביותר שזה יכול לצאת, לכן אני מעדיפה להעלות בתדירות שנוחה לי כדי שזה ייצא על הצד הטוב ביותר.
היום אני כותבת לכן פוסט אחד המעניינים והאמת אחד הפופולריים שייצא לי לקרוא ולצפות מחוו’ל. החלטתי לכתוב לכן את עשרת הטיפים שלי בשביל להשיג את הקראש שלך, או לגרום לקראש שלך לשים אלייך לב, בין אם אתם רק התחלתם לדבר או בין אם אתם יוצאים לדייט.
הטיפים כאן הם דעתי האישית בלבד, מניסיוני האישי, ככה שקחו הכל באהבה וכמובן שאינכם חייבים להסכים.  הפוסט מכוון אליכן, הבנות בשביל להשיג את הבחור שאתן רוצות, אך כמובן שזה פונה לשני המינים.
1. הטיפ הכי חשוב לדעתי והכי קלישאתי שיש, והוא פשוט להיות את-
אני בטוחה שמי שרוצה אותך, רוצה אותך בזכות מי שאת, ובזכות מה שאת. אם הוא היה רוצה מישהי שמתנהגת בצורה מסויימת, מדברת או מתלבשת בצורה אחרת, הוא לא היה מתעניין דווקא בך. ז”א, הוא בחר בך כי את זאת שמוצאת חן בעיניו, ולא במישהי אחרת, לכן, תהיי מי שאת ואל תנסי לשנות שום דבר בך. אם את רגילה להתאפר, תתאפרי, אם את רגילה להיות עם קוקו, אל תפזרי את השיער במיוחד בשבילו כי אולי תחשבי שזה מה שהוא אוהב. תהיי טבעית, והכי חשוב שתרגישי בנוח עם עצמך, כי ברגע שלך יהיה נוח, כך גם לו.
בנים נורא אוהבים בנות שנוח להן עם עצמן, שלא מתנהגות באופן שונה לידם ושלא מנסות לשנות את החיצוניות או הפנימיות שלהן בהתאם לרצונות שלהם(של הגבר).
אם הוא מנסה לשנות בך משהו, תעיפי אותו. הוא צריך לאהוב ולרצות אותך בדיוק כפי שאת, את מיוחדת בדרך שלך וכל דבר קטן וגדול שיש בך, בין אם זה משהו חיצוני ובין אם זה משהו פנימי, הוא צריך לאהוב בך.

2. הטיפ השני שלי הוא לא להגיד יישר כן-
אני יודעת שיש המון בנות (ובנים) שלא אוהבים לשחק משחקים. אך ברוב המקרים, להיות קשה להשגה זה שם המשחק. אין מה לעשות, בנים בטבע שלהם, אוהבים אתגרים, אוהבים להלחם, הם נטרפים כאשר משהו שהם רוצים לא בידם.
ברגע שאת מסכימה על הפעם הראשונה לצאת איתו, הוא מקבל את התחושה של: ”היי, היא הסכימה לי על הפעם  הראשונה, אז אני אוכל בשלב מאוחר יותר להשיג כל דבר.”.
ברגע שאת לא מסכימה, הוא נטרף, ומתחיל לשאול שאלות, להשתגע, וככה את נותנת לו בעצם לחזר אחרייך, שבתכלס זה התפקיד שלהם. שלא תבינו אותי לא נכון, זה לא דבר רע או אסור להסכים להזמנה על הפעם הראשונה, פשוט ברגע שאת נעשת ‘קלה להשגה’, הוא מרגיש שכל דבר שהוא יציע לך את יישר תסכימי, ולכן ”המטרה” כבר לא תהיה מעניינת. תני לו להשתוקק אלייך.

3. ריח נעים תמיד הולך טוב עם לבוש פצצה-
הטיפ הבא הוא תמיד טיפ שמצליח, כי כמו שאנחנו הבנות, אוהבות להיות מטופחות ולהריח טוב, כך גם הבנים, אוהבים שיש לנו ריח טוב. ריח תמיד מושך, ברגע שאת עוברת ליד בחור עם הבושם הייחודי שלך, אם הייתה לו אפשרות לעוף וללכת אחרייך, הוא היה עושה את זה. כמובן שלא צריך להגזים ולשפוך על עצמך בקבוק שלם של בושם, אך מקלחת עם סבון איכותי וכמה שפריצים מהבושם היוקרתי שלך, יעשה את העבודה.
בנוסף, גם לבוש זה משהו מאוד חשוב שצריך לשים לב אליו, וגם פה לא להגזים יותר מדי.
! אל תשני את הסטייל שלך עבורו.
אם את בחורה של סניקרס, ועקבים בכלל לא מדברים אלייך, יהיה קצת מוזר שתבואי לפגישה שלכם עם עקבים.  אם הסטייל שלך הוא רק גינסים וחולצות, אין שום צורך לבוא פתאום עם שמלה. התלבשי איך שאת אוהבת, ואיך שנוח לך.
! לא להתלבש חשוף מדי.
אני יודעת שאת בטוח תרצי להרשים את הקראש שלך, אך אנחנו צריכות להשאיר להם קצת מקום לדימיון. יחד עם זאת, את לא צריכה להראות לו שאת משקיעה מדי במיוחד בשבילו. תבואי מתוקתקת, אך לא בצורה מוגזמת ובולטת. לדעתי, אין צורך לבוא עם צבעים משוגעים וחולצות שקנית לפני יומיים ומסתבר שקטנות עלייך בשתי מידות.
! לבדוק את הבגדים שאת לובשת.
עם כל הכבוד לתיק השאנל שלך, או לג’ינס שקנית בחצי אלף שקל, כל עוד הבגדים לא מריחים ונראים נקיים, ומגוהצים, אין פה בכלל על מה לדבר.
לפני שאת לובשת את הבגדים, אפילו כמה ימים לפני, תבדקי שהם מגוהצים, נקיים, מריחים ריח טוב  ושאין עליהם כפתור חסר או כל פגם אחר.

4.לחייך, לצחוק ולהיות עם ביטחון-
אם את בטבעי מישהי חסרת ביטחון, אני לא אומרת לך לשנות את זה ובשנייה אחת לאהוב את עצמך או להיות עם ביטחון עצמי מלא וגבוה. ממש לא. אך כדאי שתדעי, שכמו שאת רוצה שלגבר שלך יהיה ביטחון עצמי מינימלי והוא יעריך את עצמו, כדאי מאוד שגם לך יהיה. אני אישית חושבת, שבנים נמשכים לבנות שיש להן ביטחון, לו דווקא מאוד גבוה, אלה שהן יודעות בדיוק מה הן שוות. וכך גם את צריכה לדעת, שאת שווה ושווה המון.  לפני שאת מצפה ממנו להעריך אותך, תלמדי להעריך קודם כל את עצמך, כי את מדהימה.
חיוך, זה האיפור הכי יפה שבחורה תוכל לשים על עצמה. חיוך זה אחד הדברים הכי יפים וכובשים שתראו אצל בחורה או אצל גבר, ככה שאם את רוצה לכבוש את הלב של הקראש שלך, פה לא צריך כסף, ולא צריך שכל, רק את החיוך המיוחד שלך.
אני די בטוחה שהקראש שלך בן אדם מצחיק, כי אצל כל אחד יש הומור טבעי. תשתדלי לצחוק מכל מיני דברים שהוא אומר, זה גם יוסיף לאווירה וגם ייתן לו תחושה שהוא מעניין אותך. וברגע שהוא מעניין אותך, את מעניינת אותו.

5. הטיפ החמישי שלי הוא להתעניין בו ולא רק בעצמך-
יש טעות נפוצה שאני שמה לב אצל בנות, והיא שכאשר הן מגיעות לדייט או סתם מדברות עם הקראש שלהן, יש להן נטייה לדבר רק על עצמן, וזה בסדר. נכון, לא כולם ככה, אך יש מקרים כאלו, וברור שיש גם גברים שעושים את זה.
ברגע שאת מדברת רק על עצמך, זה הופך למעיין ”ראיון עבודה” שאת צריכה ”לשווק” את עצמך, זה נותן לו הרגשה שהוא לא מעניין אותך, והמטרה שלנו פה לגמרי היא ההפך. תשאלי אותו שאלות, מה הוא אוהב, מה התחביבים שלו, האם הוא אוהב שאת מציקה לו (וברור שהוא יגיד לך כן), וכל מיני דברים מוזרים שאנחנו הבנות, אוהבות לשאול.

6. לא לשבת ולחכות למשיח-
הרבה בנות באות בגישה של, לא לעשות כלום. ככה גם אני הייתי פעם, ומצד אחד, זו גישה נכונה. אתן צריכות לחכות שהוא זה שייגש אליכן(אך ברור שגם אם אתן אלה שניגשות, הכל בסדר). אך ברגע שהוא כבר ניגש ומנסה ליצור משהו, ואתן לא זורמות, זה קצת לירות לעצמכן ברגליים לא?
אתן צריכות לתת לו את האפשרות, תתנו לו רמז שאתן בעיניין, והוא יבין אותו טוב מאוד. אם הוא עובר לידך את לחייך לעברו, תאמיני לי שהוא לא יעמוד בפני זה.
אם את באמת רוצה מישהו, אל תפחי ליזום, אל תפחדי לזרום ולהראות לו שאת בקטע, כי באותה השנייה שאת יכולה להפסיד אותו, את יכולה גם לאבד אותו.

7.אל תדברי על האקס שלך!
זה טיפ מאוד(!) חשוב שתדעו. בשום אופן לא לדבר על העבר שלך, עם מי את, כמה היית, ולמה היית. במיוחד לא על קשרים רציניים ואקסים. את לא היית רוצה לשמוע את הקראש שלך מספר לך על האקסית שלו וכמה שהיה לכם טוב, כי כנראה שבדימיון שלך היא כבר לא הייתה חיה, אז תחסכי את החוויה הלא נעימה, לשניכם.
במידה והוא שואל, עדיף שתגידי לו שאת מעדיפה לא לדבר על זה, אך אם את באמת מרגישה פתוחה לדבר איתו על זה, ושניכם זורמים עם זה, לא צריכה להיות בעיה או בושה.

8.עכשיו, זה רק את והוא-
לאנשים יש נטייה מרוב המבוכה, כשהם ביחד, להיות בטלפון . GUYS, פשוט אל. אל תעשו את הדברים האלה, זה לא מועיל לאף אחד ולשום דבר. ברגע שאתם ביחד, שימו את הטלפונים לכמה דקות בצד, תאמינו לי, זה לא ייברח מכם.

9.תקחי לו כבר את הג’קט!
בנות, אני יודעת ש(לא) נעים לנו לקחת להם את הג’קטים, תאמינו שזה לא רק כיף בשבילנו, זה גם כיף להם. תתנו להם להרגיש ג’נטלמנים. אם הוא מציע לך את הג’קט שלו, תקחי, רק תוודאי הוא נפרד ממנו, כי אליו הוא כבר לא יחזור.
אם הוא רוצה לאסוף אותך באוטו מהבית, תתני לו, ואל תבואי ביציאה של ”למה? יום יפה היום להליכה”.

10.קשר עין-
אני חושבת שאחד הדברים הכי יפים שיש אצל בני זוג או אנשים שיש בניהם רגש מסוג כלשהו, זה כשיש קשר עין. אני חושבת שעיניים זה מין חלון לנשמה, אפשר להבין משם הכל.
בפגישה שלכם, או אפילו בסתם שיחות שלכם בבית ספר או בצבא, או בכל מקום אחר, תסתכלי לו בעיניים, זה ייתן לשניכם תחושת קרבה, ביטחון, ותרגישו הרבה יותר בנוח אחר כך אחד עם השני. שלא נדבר על המתח שזה יוצר כן?

LEAVE YOUR COMMENT

Your email address will not be published.

You Might Also Like

Here you can find the related articles with the post you have recently read.